Series
Ratings
92
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
My Daughter's Men : Dad is WatchingRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 1.5
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 2.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 2.5
Noonas Over FlowersRated ★ 1.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 2.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 2.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 2.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 2.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 2.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 2.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 2.0