Series
Ratings
312
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 1.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.5
From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 2.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 3.5
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.5
Fire Force Season 3Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0