Movies
Ratings
208
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
BirthdayRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 1.0
SWITCHRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
My Best Friend's BreakfastRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
PhantomRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.5
Men of PlasticRated ★ 2.5