Series
Ratings
20
I Live AloneRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0