Movies
Ratings
704
Voice of SilenceRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
S DiaryRated ★ 2.0
Bewitching AttractionRated ★ 2.5