Series
Ratings
15
JumongRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0