Series
Ratings
192
Hannah Montana Season 1Rated ★ 2.5
ChobitsRated ★ 3.0
Tantei Gakuen QRated ★ 3.5- We Are PreCureRated ★ 3.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 13Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려11Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 10Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 8Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 9Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 7Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려6Rated ★ 3.0
Shin Chan Season 5Rated ★ 2.0- 짱구는 못말려 4Rated ★ 2.5
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 2.5
- 짱구는 못말려 3Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 2.0