Series
Ratings
67
Infinite ChallengeRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
IRISRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5