Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0