Titles you rated
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0