Movies
Ratings
263
Intimate StrangersRated ★ 3.0- Guui Station Exit no.3Rated ★ 3.5
- Love in the Tinder ageRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.0
ScrapperRated ★ 3.5
Pompo: The CinéphileRated ★ 5.0- Seoul Mouse and Country MouseRated ★ 5.0
- Jinju's pearlRated ★ 2.5
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Dirty DancingRated ★ 3.0- Notes from the UnknownRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.5
Sisyphus’s vacationRated ★ 3.5- Hide and SeekRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
FukuokaRated ★ 3.5
Not One LessRated ★ 5.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5