Movies
Ratings
74
The Front LineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0