Titles you rated
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
If Talking PaidRated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.0
Hatsukoi, ZarariRated ★ 3.0
Heartbreak on a PlateRated ★ 5.0
Pending TrainRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
ShijukaraRated ★ 3.5
My Second AoharuRated ★ 2.5
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 3.5- SetoUtsumiRated ★ 5.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Koisuru HahatachiRated ★ 3.0- Nijiiro KaruteRated ★ 5.0
Maison de PoliceRated ★ 3.0
Evening Drink StyleRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.0