Movies
Ratings
480
Little ForestRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
High SocietyRated ★ 2.0