Movies
Ratings
704
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
The ClosetRated ★ 1.5
BluebeardRated ★ 2.5
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
Inside meRated ★ 1.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
RampantRated ★ 1.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 1.5
Oh BrothersRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5