Series
Ratings
38
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0