Titles you rated
Lights and ShadowsRated ★ 2.0- Coffee HouseRated ★ 5.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 0.5
Hello! My LadyRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0
StyleRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0
City HallRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0