Titles you rated
ZoeRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Partly CloudyRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 3.5
DumboRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
HOMME FATALERated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Hot Summer NightsRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5