Movies
Ratings
324
The ShallowsRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
CubeRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5