Movies
Ratings
406
CarolRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 1.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.5
Private EyeRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5