Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Coup de ChanceRated ★ 3.5
YarnRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Ella EnchantedRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
The SeatRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 2.5
Am I Ok?Rated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
The Delinquent SeasonRated ★ 3.0