Titles you rated
Dynamite KissRated ★ 3.5
Renai no SusumeRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- 서장훈의 이웃집 백만장자Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0