Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5