Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0