Titles you rated
- WishRated ★ 2.5
 HauntersRated ★ 3.0 HauntersRated ★ 3.0
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
 The ConjuringRated ★ 4.5 The ConjuringRated ★ 4.5
 Coyote UglyRated ★ 3.0 Coyote UglyRated ★ 3.0
 Love FictionRated ★ 1.5 Love FictionRated ★ 1.5
 Clash of the TitansRated ★ 3.0 Clash of the TitansRated ★ 3.0
 The ClientRated ★ 3.0 The ClientRated ★ 3.0
 Forever the MomentRated ★ 2.0 Forever the MomentRated ★ 2.0
 Red CliffRated ★ 2.5 Red CliffRated ★ 2.5
 Die Hard 2Rated ★ 3.5 Die Hard 2Rated ★ 3.5
 MadagascarRated ★ 2.0 MadagascarRated ★ 2.0
 Quantum of SolaceRated ★ 3.5 Quantum of SolaceRated ★ 3.5
 The Bourne LegacyRated ★ 3.0 The Bourne LegacyRated ★ 3.0
 Knight and DayRated ★ 4.0 Knight and DayRated ★ 4.0
 Hide and SeekRated ★ 2.5 Hide and SeekRated ★ 2.5
 Seven DaysRated ★ 2.0 Seven DaysRated ★ 2.0
 All About My WifeRated ★ 2.0 All About My WifeRated ★ 2.0
 This Means WarRated ★ 2.5 This Means WarRated ★ 2.5
 Face/OffRated ★ 4.5 Face/OffRated ★ 4.5