Movies
Ratings
125
The IncrediblesRated ★ 2.5
The Spy Who Loved MeRated ★ 0.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 1.5
August RushRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5