Titles you rated
The GuestRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 4.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0