Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
CanolaRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 1.5