Titles you rated
The PrestigeRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0