Movies
Ratings
1039
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Train ManRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Project ARated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Spy KidsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0