Series
Ratings
120
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
LookingRated ★ 4.5
LookingRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
Love for Love's SakeRated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5