Titles you rated
WantedRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0