Titles you rated
Uptown GirlsRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
BabeRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0