Movies
Ratings
51
The Hurt LockerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0