Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 5.0
The Wolf's CallRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Forgotten BattleRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 4.5
BuffaloedRated ★ 3.0