Titles you rated
NarcosRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 0.5
BridgertonRated ★ 2.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
HollywoodRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 2.5
Pan AmRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5