Movies
Ratings
657
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5