Titles you rated
Guns & TalksRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
9Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.5
Police Story 2Rated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5