Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Dancing CatRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0