Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0