Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
Gridiron GangRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5