Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- In the FleshRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
City HallRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5