Movies
Ratings
191
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 5.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
ElfRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Woman in GoldRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Galaxy QuestRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 4.0