Series
Ratings
327
The TudorsRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Mad UnicornRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Divorced Singles Season 6Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
RomeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0