Titles you rated
- MacGyverRated ★ 4.5
- Three FriendsRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Shining DaysRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.5
- JealousyRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 3.5- The Final MatchRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
On AirRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5