Movies
Ratings
669
Taxi DriverRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
Past LivesRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5