Movies
Ratings
799
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
El SurRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
DittoRated ★ 1.5
20th Century GirlRated ★ 2.0
SWITCHRated ★ 2.0