Movies
Ratings
1024
TwentyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Sleeping DictionaryRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
DropRated ★ 4.0
The WolfmanRated ★ 1.5- MarblingRated ★ 1.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.5
Dragon Tiger GateRated ★ 3.0
Asterix & Obelix: Mission CleopatraRated ★ 1.5
Just VisitingRated ★ 4.0
One Perfect DayRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 2.5
Meet the SpartansRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.5
SPL: Kill ZoneRated ★ 4.5