Series
Ratings
75- The Path to GloryRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0