Movies
Ratings
145
The Hateful EightRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0